HUDBA - Frekvenčná hudba určená pre meditáciu a energetické liečenie 528hz.

09.12.2019

Ivan Kubán - Nativity / Meditation, Healing, Peace

Táto hudba je nápomocná pri meditáciách, kedy si stačí sadnúť do meditačného posedu ktorý vám najlepšie vyhovuje ruky si položiť dlaňami smerom hore, alebo v spojení v oblasti pupku kedy pravá dlaň je položená na ľavej a končeky palcov sa jemne dotýkajú ako keby ste držali malý chlebík. 

 O FREKVENCII 528Hz 528 Hz frekvencia je najvýznamnejšou z dávnych Solfeggio frekvencií. Známy ako frekvencia lásky , má hlboko zakorenený vzťah k prírode a je prítomná vo všetkom, od chlorofylu po ľudskú DNA. Má tiež matematický význam a preukázaný liečivý potenciál. 

Biochemik Steve Chemiski bol citovaný v knihe The Fork In The Road. 

"The 6-sided clear clusters that support the DNA double helix vibrate at a specific resonant frequency - 528 Hz." 

Táto frekvencia 528Hz je tiež opisovaná ako frekvencia lásky a zázrakov, má silu premieňať náš svet, či už odstraňuje znečistenie na duchovnej alebo aj na fyzickej úrovni, liečenie DNA, alebo prekonáva nenávisť a konflikty s láskou. Rezonuje s prírodou, od stromov po včely, vibrujúcou na rovnakej frekvencii ako dúha a slnko. Viete si predstaviť svet, v ktorom ľudia žili vo väčšej harmónii nielen medzi sebou, ale s našou planétou a všetkými jej rastlinami a zvieratami? Budem rád keď zanecháte koment so svojím prežitkom s touto nahrávkou.