SÚKROMNÉ HODINY

Cvič kedy chceš. Súkromné hodiny sa prispôsobujú tebe.


Omlaďte a obnovte tok energie vo vašom tele starodávnymi metódami Qi Gongu. Pod priamym vedením  • Súkromné hodiny sú ideálne pre ľudí ktorý chcú preniknúť hlbšie do cvičenia a prispôsobiť ho konkrétne na seba a svoje ciele, ktoré s ním chcú dosahovať. Zároveň riešia aj problém s časom, kedy si človek sám nastaví intenzitu, alebo aj počet hodín.
Súčasťou hodín je aj filozofia s tým spojená, ktorá je dôležitá pre kultiváciu mysle. Zároveň v nej viete nájsť aj odpovede na riešenia vašich problémov a nesprávnych postojov v živote z ktorých plynú problémy. Cviky sú ako fyzické, ale aj mentálne.

Zároveň súkromné hodiny slúžia aj pre žiakov, ktorí si chcú zopakovať a zdokonaliť cviky, ktoré už poznajú napríklad z pobytov.

Súkromné hodiny prebiehajú na Liptove.

Liptov je ideálne prostredie plné krásnych pokojných miest, kde okolitá príroda ponúka dostatok čistej energie.

K dispozícii je aj možnosť ubytovania v Príjemnom a hlavne pokojnom Penzióne Relax v Pavčej Lehote, priamo uprostred prírody. Ideálne na ničím nerušené cvičenia a prechádzky, ktoré vám dopomôžu k ešte lepšej kultivácii energie, ktorú získavate počas cvičenia a meditácie.

Vždy ľudom odporúčam ak majú čas, aby si naplánovali viacej dní pobytu v prírode ktorá ešte umocní to čo sa naučili počas hodín a predsa len cvičenie v prírode je tisíckrát silnejšie ako v meste a vie vám neskutočne pomôcť práve v začiatkoch.


2 hodiny individuálnej výuky 120 eur/ 1 osoba

plus ďalšia osoba + 50 eur

plus viac  hodín v priebehu 2 dní 1 hodina navyše 50eur v prípade jednej osoby.