VEDENÁ HARMONIZÁCIA ENERGETICKÉHO SYSTÉMU

Vedená harmonizácia energetického systému pod vedením Ivana Kubána sú spojením energetických cvičení pochádzajúcich z Indie a Číny a vnútornej vizualizačnej práce s energiou. V prvej fáze ide o veľmi jednoduché spriechodnenie energetických dráh v tele za pomoci jednoduchých pohybov a určitých pozícii ktoré zvládne úplne každý. Práve energetické blokády v tele spôsobujú veľké množstvo problémov či už je to vrámci mysle alebo aj fyzického tela. V tradičnej Čínskej medicíne sa použivať práve aj energetické cvičenie na nastolenie rovnováhy v tele a následne vyriešenie fyzického problému. Zároveň keď energia neprúdi blahodarne v tele, tak sa to zrkadlí aj do života človeka a do jeho životných situácii neprúdi dostatok energie. Ľudia s energetickými blokádami sa často krát dostavajú do konfliktov s vlastným životom a práve tam prichádza po energetických cvičeniach vnútorná vedená práca s vlastným energetickým systémom, ktorý sa prečisťuje od emočných nánosov a nastavuje na správne fungovanie.

Vnútorná vizualizačná práca je energetickou terapiou vašeho energetického systému, počas ktorej sa pod vedením v ľahu a so zavretými očami, viac vnoríte do vlastnej energie a na základe toho, sami prečistíte svoje energetické centrá, ktoré vám blokujú práve negatívne nespracované emócie, ktoré v sebe nosíme. Týmto spôsobom sa spustí aj proces prečisťovania vašich vzorcov, ktoré človek preberá už v prenatálnom veku a ktoré spôsobujú napríklad aj to, že v dvadsiatke si hovoríme, že nikdy nebudeme ako naši rodičia a po tridsiatke sa prichytíme pri tom ako sa správame úplne ako naši rodičia. Celý proces Vedenej harmonizácie energetického centra prebieha príjemne, nenáročne a na konci máju ľudia pocit ako by zložili po rokoch ten pomyselný ruksak všetkých tých životných nezdarov a problémov z chrbta a zrazu sa cítia vitálnejší a vnútorne ľahší.

ľudia po Harmonizácii energetických centier popisujú:

- psychické odľahčenie

- eliminácia negatívnych myšlienok

- pocit vitálnosti a nával novej energie

- svet sú schopní vnímať úplne inými očami kedy zaniká neschopnosť vidieť to pozitívne čo nám život ponúka

- náprava spánku z plytkého po ktorom sa človek cíti unavený na plnohodnotný hlboký revitalizujúci spánok.

- výhodou je, že keď máte vyladené energetické centrá, tak zrazu aj situácie vo vašom živote začnú byť vyladené vo váš prospech a má to vplyv aj na prečistenie medziľudských vzťahov.

- zároveň ste schopní vidieť váš vlastný život jasnejšie a tým pádom viete kade vykročiť v živote.

- keď je energetický systém zharmonizovaný a energia navýšená, tak aj vaše fyzické telo sa začne rýchlejšie regenerovať.

Na absolvovanie nie je nutne mat vôbec žiadnu skúsenosť s energetickými cvičeniami.

!!!pred absolvovaním je Zakázane užívanie alkoholu a omamných látok !!!