7-DŇOVÝ INTENZÍVNY POBYT


so zameraním na Chi Kung (energetické cvičenia), Meditáciu s ubytovaním a plnou penziou v super cene.


Poďme spoločne zažiť meditáciu a energetické cvičenia v prekrásnom prostredí mimo turizmu v oáze pokoja v Krásne nad Kysucou

Počas pobytu sa naučíte ako pracovať s životnou energiou vďaka nenáročným cvičeniam Chi Kung, ktoré spadajú do čínskej medicíny. Vďaka meditácii nastolíte vo vašej mysli mier a harmóniu, čo sa pozitívne odzrkadlí aj na vašom zdraví a vitalite.
počet miest je limitovaný, preto nečakajte a registrujte sa už teraz

od 19. do 25. Augusta 2023

KRÁSNO NAD KYSUCOU

/16 miest voľných

Pre registráciu, alebo podrobnejšie info ohľadne pobytu vyplňte formulár nižšie na tejto stránke

NIKDY STE NECVIČILI CHI KUNG ANI STE NEMEDITOVALI?

Žiadny strach. Pobyt je aj pre úplných začiatočníkov, ale veľa nového sa tu naučia aj pokročilí.

Je určený ako ženám, tak aj mužom. Tento pobyt je zameraný na spojenie jednoduchých energetických cvičení z Chi Kungu a meditácie a to v krásnom, energiou nabitom prostredí.

ČO JE TO CHI KUNG? 

Chi Kung (Čchi Kung) vo voľnom preklade znamená Práca s energiou, alebo aj kultivácia životnej energie ( Čchi) .

Vznikol v Číne pred tisíckami rokov. Prvé zmienky siahajú 5000 rokov dozadu. Postupne sa formoval rôznymi prístupmi. Dnes je braný ako súčasť tradičnej čínskej medicíny. Zahŕňa používanie cvičení na optimalizáciu energie v tele, mysli a duchu s cieľom zlepšiť a udržať zdravie, pohodu a dlhovekosť. Chi Kung má psychologické aj fyzické zložky a zahŕňa reguláciu mysle, dychu a pohybu a držania tela.

Existujú stovky rôznych foriem Chi Kungu, ktoré sa dajú deliť podľa zamerania. V úplnom prvopočiatku sa bral hlavný dôraz Chi Kungu ako cestu k osvieteniu. Dnes sa v spoločnosti skloňuje slovo Chi Kung hlavne so zdravotnými benefitmi.

ČO VŠETKO VÁS ČAKÁ NA POBYTE?

  • Cvičenia starého Čínskeho ozdravného spôsobu práce s energiou Chi Kung nazývaného aj meditácia v pohybe.
  • Vysvetlíme a ukážeme si rôzne spôsoby meditácie.
  • Prednášky o energetických cvičeniach, ako si udržať dostatok energie, ako sa očisťovať a ako ju kultivovať vo váš prospech a ako si udržiavať harmóniu a zdravé nastavenie.
  • Cvičenie troch dychov priamo s jeho autorom Ivanom Kubánom.
  • Vedené afirmácie
  • Budeme sa venovať spôsobom ako pracovať s vlastnými negatívnymi myšlienkami a vlastným vnútorným postojom k životu.
  • Počas pobytu budú aj diskusie, počas ktorých budete mať možnosť rozoberať vlastné otázky a témy ktoré vás zaujímajú.
  • Cvičiť a meditovať budeme uprostred nádhernej a čistej prírody mimo ruchu turizmu.
  • Bubnovačka a muzikoterapia
  • Meditácia počas čajového obradu. Kedy budete mat príležitosť spoznať meditáciu v činnosti a zároveň ochutnať vzácne staré archívne čaje.

Počas pobytov prichádza k transformácii, uvoľneniu deštrukčných vzorcov premýšľania, ktoré nám otravujú myseľ a bránia prežívanie vnútorného šťastia. Ľudia často po absolvovaní pobytov spomínajú, že keď sa vrátia naspať do svojich životov z pobytu, tak zrazu vidia aké zbytočnosti doteraz vo svojich životoch riešili a prikladali im nezmyselne veľký význam. Pobyt im často úplne zmení optiku akou sa pozerajú na svoj život a vidia ho jasnejšie s jasnou víziou a tak ho okamžite môžu riešiť a začať viac pozornosti venovať vlastnému šťastiu, ktoré sa začne v ich životoch prejavovať.

STRAVA

Počas celého pobytu je nastavená 3x denne zdravá a pestrá rastlinná strava, aby vám nechýbala žiadna živina. Práve rastlinná strava bude mať za úlohu dopomôcť k vášmu dobrému nastaveniu počas celého pobytu a dá priestor telu sa začať regenerovať a aj to bude jedna z tém na pobyte. 


UBYTOVANIE

Ubytovaní sme priamo pri lese pri Kysuckom Novom Meste k dispozícii máme dve veľké spoločenské miestnosti aj kuchynku. 

NEMÁTE S KÝM ÍSŤ ?

Nebojte sa. Tu budete ako medzi svojimi. Máme skúsenosť, že ľudia čo prídu na pobyty sa okamžite socializujú medzi sebou a vznikajú naozaj krásne a pevne priateľstvá. Počas pobytu panuje príjemná rodinná atmosféra.

CENA

Skvelá cena za 7 dňový intenzívny pobyt zameraný na chi kung a meditáciu bez jedla a ubytovania  je len 300 eur.

V cene pobytu je:

- Celý program v rámci pobytu

- Prvotriedne čaje v rámci čajových obradov


Cena ubytovania na 7 dni  je 114 eur. ( možnosť aj samostatnej izby za príplatok)

Jedlo: plná penzia na celý pobyt cena na opýtanie

Počet miest na pobyte je limitovaný. Rezervujte si preto svoj pobyt ešte dnes a pripravte sa na nezabudnuteľné chvíle


Cez tento formulár sa môžete prihlásiť na pobyt, alebo sa čokoľvek spýtať ohľadne pobytov.

čo o pobytoch povedali

" Jedinečný energeticky pobyt svojho druhu, na ktorom som sa stretla s ľuďmi a mala hneď pocit, že sa už odniekiaľ poznáme a dodnes som s viacerými v kontakte. Nádherná príroda, zážitková vegánska strava, diskusie a cvičenia boli v skratke " flow". Najkrajší zážitok pre mňa bol vidieť energiu, čo sa opísať síce dá, ale len ten čo ju tiež videl vie o čom hovoríte, takže to treba zažiť. Úplne odporúčam "

Alenka (zdravotná sestra) 

Po uplynutí 90.dňovej výzvy kedy sme každý deň cvičili Chi Kung od nášho pobytu na Liptove môžem povedať, že mi to naozaj zmenilo život od základov. Opustila som prácu, presťahovala sa a začala žiť život podľa svojich predstáv. Ľahšie robím rozhodnutia,som kľudnejšia a rozvážnejšia. Cvičením prišla aj sebaláska a pochopenie, že o nič v tomto svete nejde aj tak je už všetko hotové len tomu musíme uveriť. Najlepšie rozhodnutie aké som mohla urobiť! Pobytom som získala Chi Kung rodinu kde sa dodnes všetci podporujeme,zdieľame naše pocity a stretávame sa aj keď sme každý z iného kúta Česko- Slovenska. Pobyt ako taký bol dokonalý, najviac oceňujem Ivov prístup kde nechal veci len tak ísť a prirodzene sa vyvíjať. Všetko aj len ticho malo svoj zámer. Na iných pobytoch sa vždy podceňuje strava, tentokrát sme jedli naozaj kvalitné vegánske suroviny a pri každom jedle prichádzal obrovský príval radosti a energie. Myslela som si, že po 6 dňovom pobyte nebudem vedieť sama cvičiť pravidelne ale opak je pravdou. Naučili sme sa naozaj veľa a zázraky sa začali diať hneď po pobyte. Ak sa v živote hľadáš tak tento pobyt Ti zaručene ukáže smer a dá Ti do života viac ako si len vieš predstaviť.

Ivet (cestovná kancelária-sprievodkyňa)

S odstupom dvoch dní po návrate zo 6 dňového energetického pobytu na Liptove,
si uvedomujem, že mi tento pobyt dal oveľa viac ako som očakávala. Už teraz viem, že bol tou dôležitou čiastočkou puzzle, ktorá utvára obraz nielen mňa samotnej, ale nás všetkých ako harmonického celku.

V každom okamihu prichádzali odpovede na moje otázky. Áno, cvičenie Chi-Kungu,
nie je iba o fyzickej zdatnosti, je to aj životná filozofia. Pomáha uvedomovať si seba samého, naše postoje, revitalizuje, obnovuje.

Pobyt plný nových ľudí, pre mňa aj nových skúseností so zdravou stravou, ktorá mi
chutila, cvičenia, meditácie, silné energetické miesta na krásnom Liptove mi priniesli nielen zdravotný benefit v podobe odpuchnutých nôh, ale aj presvedčenie, že ak sa zameriame na prácu na sebe, na Ivom spomínanú kultiváciu, svet nie je stratený.
Prísť na tento pobyt, bolo viac než dobré rozhodnutie. Ďakujem.

Andrea (Banská Štiavnica)