DOKUMENT Proroctvá Edgara Cayceho pre 21. storočie Cz

27.12.2019

Edgar Cayce sa narodil 18. marca 1877 v blízkosti Hopkinsville, Kentucky. Bol jasnovidec, liečiteľ a senzibil. Jeden z životopiscov ho nazval spiacim prorokom. Nazývaný je aj otec holistickej medicíny, najviac a najlepšie zdokumentované psychickej médium 20. storočia.

Počas svojho života viac Ako 40 rokov pravidelne vstupoval do ,, tranzu ,, aby pomáhal ľuďom s ich problémami a odpovedala na otázky najrôznejšieho druhu. Poskytol tak 14 306 zdokumentovaných výkladové v ktorých detailne opisuje Fascinujúce informácie o živote Ježiša Krista, Atlantídy, reinkarnáciám, astrológia, meditáciám, povodiach ľudstva.

Predpovedal krach na newyorskej burze v roku 1929, začiatok druhej svetovej vojny, rozpad Sovietskeho zväzu, budúcnosť medicíny. Jeho pomoc vyhľadalo veľa známych osobností vrátane Woodrowa Wilsona, Thomasa Edisona, Nikolu Teslu, Merilyn Monroe, matky Ernesta Hemingwaya. Jeho výklady v neposlednej rade Odhaľujte vesmírne zákony a Súvislosti a učí tak všetkých úprimne hľadajúcich ako sa vrátiť späť k Bohu.

Hlavnej knihy preložené do slovenského jazyka sú Tajomstvo života a smrti, Tajomstvo duchovného rastu, Liečivá sila lásky, Hľadanie Boha, Tajomstvo ľudskej duše, Duchovné prebudenie, Zázrak menom meditácie, Tajomstvo záhad, Kľúče k zdraviu - Zlatá kniha receptov, Diagnostika karmy, O láske a manželstvo, Univerzálne vedomie.