Chi Kung (energetické cvičenia a aktivácia energie v tele), meditácie a dychové cvičenia, celkové uvoľnenie a harmónia.

👉Pre podrobnejšie info a registráciu píšte na mail✉️: energeticke.pobyty@gmail.com

Nikdy ste necvičili Chi Kung ani ste nemeditovali ? Žiadny strach. Pobyt je aj pre úplných začiatočníkov, ale veľa nového sa tu naučia aj pokročilí.

Je určený ako ženám, tak aj mužom. Tento pobyt je zameraný na spojenie jednoduchých energetických cvičení z Chi Kungu a meditácie a to v krásnom, energiou nabitom prostredí Liptova.

ČO VŠETKO VÁS ČAKÁ NA POBYTE?

  • Cvičenia starého Čínskeho ozdravného spôsobu práce s energiou Chi Kung nazývaného aj meditácia v pohybe s Ivanom . - Prednášky o energetických cvičeniach, ako si udržať dostatok energie, ako sa očisťovať a ako ju kultivovať vo váš prospech.
  • Cvičenie troch dychov priamo s jeho autorom Ivanom Kubánom.
  • Naučíte sa pracovať s vlastnými negatívnymi myšlienkami a vlastným vnútrom.
  • Počas pobytu budú aj diskusie, počas ktorých budete mať možnosť rozoberať vlastné otázky.
  • Cvičiť a meditovať budeme v uprostred nadhernej a čistej prírody Liptova mimo ruchu turizmu.

Počas celého pobytu je nastavená zdravá a pestrá 🌱 rastlinná strava , ktorú zastrešuje skvelá vegánska reštaurácia Burina a ich profi kuchár. Práve rastlinná strava bude mať za úlohu dopomôcť k vášmu dobrému nastaveniu počas celého pobytu.

Ubytovaní sme v príjemnom penzióne Relax v Pavčinej Lehote, ktorý je objednaný celý výhradne pre náš pobyt aby ste neboli ničím rušení a mohli sa dokonale zamerať sami na seba.

V penzióne sa nachádza aj vírivka, fínska sauna a je možné sa objednať aj na masáže.

🍀 Nemáte s kým ísť ? Nebojte sa tu budete ako medzi svojimi. Máme skúsenosť že ľudia čo prídu na pobyty sa okamžite socializujú medzi sebou a vznikajú naozaj krásne a pevne priateľstvá.
🌼🌼🌼

Nepochybujeme že sa z pobytu vrátite ako nový, plný pozitívnej energie a s krásnymi spomienkami z ktorých budete ešte dlho čerpať.😊

👉Pre podrobnejšie info a registráciu píšte na mail✉️:

energeticke.pobyty@gmail.com