POBYT V SVETLE

Vložte svoj text

6 dňový pobyt Liptov 06-11 august 2021Pobyt v svetle.

Tieto pobyty, či už víkendové, alebo 6-dňové sú zamerané na spojenie Chi-Kungu a Yogi a to v krásnom, energiou nabitom prostredí Liptova.

Celým pobytom vás budú sprevádzať

Ivan Kubán (Chi kung, meditácia) a Vanda Gallo (Yoga, Meditácia)

Počas pobytu si vyskúšate prácu s vlastnou energiou, vďaka energetickým cvičeniam pochádzajúcim z Indie a Číny.Naučíte sa ako sa energeticky starať o svoje telo, ako si kultivovať vlastnú energiu a tým pádom nastoliť harmóniu vo vlastnom vnútri, živote a zdraví.


Čakajú na vás:


- Cvičenia starého Čínskeho ozdravného spôsobu práce s energiou Chi Kung nazývaného aj meditácia v pohybe s Ivanom.

- Rôzne štýly yoga a prana yama s Vandou. Aktívne aj relaxačné štýly yogy, na zvyšovanie sily, kondície, flexibility, tradičné dýchacie cviky.

- Prednášky a ukážky o energetických cvičeniach, ako si udržať dostatok energie, ako sa očistovať a ako ju kultivovať vo váš prospech.

- Naučíte sa Cvičenie troch dychov priamo s jeho autorom Ivanom Kubánom.

-Práca s vlastnými negatívnymi myšlienkami a vlastným vnútrom.

- čaká Vás hromadný OM Chanting a očisťovanie energie a karmy za pomoci mantier.

- čajový obrad zameraný na meditáciu pri činnosti.

- diskusie počas ktorých budete mať možnosť rozoberať vlastné otázky.

-je naplánovaný aj nenáročný výlet s krásnym výhľadom na Liptov, kde je úžasná energia a kde si vyskúšate aj jednu z meditačných techník vhodnú práve pre takéto miesta.

- Počas celého pobytu je nastavená zdravá a pestrá rastlinná strava, v réžii skvelého kuchára Richarda Tomáša v útulnej drevenej reštaurácii Koliba Tri Studničky vzdialenej len niekoľko minút od nášho bydliska. Rastlinná strava bude mať za úlohu dopomôcť k vášmu dobrému nastaveniu počas celého pobytu.

Celý pobyt sa uskutoční v krásnom a energiou nabitom prostredí Liptova.

Nepochybujeme že počas pobytu spoznáte veľa nových priateľov a ľudí rovnako zmýšľajúcich a odnesiete si kopu čistej energie a pekných zážitkov. Už sa na vás tešíme.

Pre registráciu a kompletné info o cene a podrobnom programe ohľadne pobytu prosím píšte na mail: pobyt.v.svetle@gmail.com